استاد یوسفیانپور(دین و زندگی)

استاد یوسفیانپور

چرا استاد یوسفیانپور؟

شاید برای کسی که برای اولین بار با موسسه حرف آخر آشنا می شود و با پکیج دین و زندگی روبرو می شود تصور اینکه استادی با این سن و سال به این شکل درس دین و زندگی را با این کیفیت بی نظیر تدریس کرده باشد کمی مشکل باشد کد گزاریهای درست و حسابی با روش و پایه علمی ، رمز گردانی های فوق العاده زیبا و در کل آمده بیشتر رو مفاهیم کار کرده ، ارتباط بین آیات با متن کتاب درسی رو کامل پوشش داده است کل دین و زندگی برای کسی که بخواهد در کمتر از یک هفته به درصد بالای ۹۰ درصد برسد در آموزشی کمتر از ۳۵ ساعت توسط استاد یوسفیانپور در موسسه آموزشی حرف آخر ضبط گردیده است.

کل دین و زندگی سه سال دبیرستان حدود ۴۲ درس می باشد که این ۴۲ درس ۳۲۴ آیه را در بر می گیرد که آیات را با استفاده از سیستم تصویرسازی و انیمیشنی و داستانهایی که آورده است سعی کرده به بهترین و ساده ترین بیان ممکن مطالب را آموزش بدهد.

تدریس استاد یوسفیانپور برای دین و زندگی سال سوم کلا سه خصوصیت اصلی دارد

۱-تمامی آیات و روایات و مفاهیم را به طور کامل بررسی کرده است
۲-تعداد تست هایی که حل کرده یکی از جامع ترین بانک تست ها در زمینه آموزشی می باشد

۳-بخش جمع بندی های منحصر به فردیه که انجام داده است

تحصیلات

رتبه ی ۶۴۸ آزمون سراسری سال ۹۰ و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی مکانیک

تالیفات

مؤلف اولین کتاب مصوّر دین و زندگی در کشور

مبتکر طرح جامع دینی ۱۰۰در کشور (در کمتر از ۴روزه بالای ۹۰% )

مبتکر منحصربفرد ترین جمع بندی های آموزشی در کشور

سابقه تدریس

مؤلف اولین کتاب مصوّر دین و زندگی در کشور

مدرس لوح های فشرده به سبک الگویی

مدرس برنامه های آموزشی در صدا و سیما

مدرس دین و زندگی کنکور در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، ارومیه و …

 

3 پاسخ

تعقیب

  1. […] استاد یوسفیانپور در پکیج دی وی دی خود معمولا دانش آموزان را به کتابی تحت عنوان کتاب کار دینی یا کتاب زیر ذره بین دینی یا کتاب مصور دین و زندگی رجوع می دهد، که با توجه به اینکه چاپ این کتاب فعلا مقدور نبوده است، دانش آموزانی که از پکیج ایشان استفاده می کنند به این موضوع اعتراض دارند. این کتاب می تواند سرعت مطالعه دانش آموزان را بسیار افزایش دهد، چراکه تصاویری که در دی وی دی های آموزشی حرف آخر وجود دارد یادداشت برداری از روی آن بسیار سخت و تقریبا غیرممکن خواهد بود. با این حساب سایت رسمی موسسه حرف آخر http://www.harfeakher.org، در جهت تسهیل استفاده از پکیج دینی صد استادیوسفیانپور، فایل این جزوه نایاب را با دو فرمت حجم بالا و حجم پایین جهت دانلود رایگان در اختیار دانش آموزان قرار داده است. امید است که با استفاده از این جزوه در کنار پکیج دی وی دی حرف آخر، رویایِ ۱۰۰ زدن دینی در کنکور به راحتی محقق شود که جزوه حجم بالا رو میتونید پرینت بگیرید و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده نمایید […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *